… این صفحه به زودی تکمیل میشود …

 

Reddeadredemption2 Hotspot

سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی

کلیک کنید

مقایسه‌های گرافیکی بازی

به زودی...

تریلر و گیم پلی‌های بی‌نظیر

به زودی...

آخرین اخبار و بررسی ها

به زودی...

مود های جدید و محبوب بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 اولین نسخه از این بازیه که برای PC منتشر شد. معمولا هر بازی که برای کامپیوتر منتشر میشه مود هایی که توسط طرفداران براش منتشر میشه که لذت بازی کردن رو بیشتر میکنه . بازی Red Dead Redemption 2 از ساخته های شاهکار راکستاره که طرفدار های زیادی داره ، شما عزیزان در این صفحه به پر طرفدار ترین و بهترین مودهای بازی Red Dead Redemption 2 دسترسی دارید که به راحتی میتونید دانلود کنید و طبق آموزش نصبی که برای هر مود قرار گرفته ماد رو روی بازیتون نصب کرده و ازش استفاده کنید.

0 Min

متفرقه

1 Min

ترنسپورت

Tools Min

ابزار

Scripts Min

اسکریپت

Map Min

نقشه

Clothing Min

شخصیت

Gun Min

اسلحه

جدید ترین مودهای Red Dead Redemption 2

به زودی جدیدترین مادهای Red Dead Redemption 2 را در این قسمت میتوانید مشاهده نمایید

از همون اول که بازی Red Dead Redemption 2 برای PC تایید شد همگی منتظر تریلری از این نسخه بازی بودیم ، اول سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemption 2 به همراه اسکرین شات هایی منتشر شد که فهمیدیم با عنوانی بسیار بهینه و شاهکاری روبرو هستیم. در تاریخ ۲۵ مهر دقیقا ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر تریلری از نسخه PC این بازی در کانال رسمی یوتیوب راکستار گیمز آپلود شد که ۶۰ فریم بودن بازی و جزئیات محشر این نسخه رو به رخ میکشه . در ادامه میتونید تریلر نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 رو ببینید.

جدیدترین اخبار، بررسی‌ها و ویدئوها

به زودی جدیدترین مادهای Red Dead Redemption 2 را در این قسمت میتوانید مشاهده نمایید

مود رفع محدودیت خروج از منطقه در شهر NightCity بازی سایبرپانک 2077

حتما برای شما پیش آمده است که قصد خروج از منطقه شهری خود در بازی سایبرپانک و گشت و گذار در مپ بزرگ این بازی را دارید و با اعمال محدود...

ادامه مطلب