مادهای Gta V, مادهای متفرقه GTA V, مود لباس و کارکتر GTA V

دانلود مود 3 مدل موی جدید برای فرانکلین جی تی ای وی | پک مدل مو Gta V

پک مدل مو برای فرانکلین

شما در این مطلب میتونید یک پک حاوی 3 مدل موی جدید رو برای فرانکلین جی تی ای وی مشاهده کنید ، برای دانلود این پک مدل مود و مشاهده آموزش نصب در بازی Gta V با راکستارگیم همراه باشید.

خیلی از مود ها هستن که بخش کوچکی از بازی رو تغییر میدن اما چند تغییر در کنار هم میتونه ظاهر گیم رو به کلی عوض کنه ، تو این پست 3 تا از پر دانلود ترین مدل مود های فرانکلین رو داخل یک پک قراردادیم تا بتونید به راحتی ظاهر فرانکلین رو مقداری عوض کنید.

نظرت با این مودهای ویژه و خاص سایت چیه؟ امتحانشون کن 😍

این مادها دارای آموزش ویدئویی اختصاصی هستند و مختص به سایت ما www.RockStarGame.ir می‌باشند و روند آماده‌سازی پکیجینگ هرکدوم توسط خودما انجام شده. ✌

این 3 مدل مو رو میتونید در کنار مود لباس نصب کنید ، تکستچر صورت کاراکتر رو تغییر بدید تا ظاهر فرانکلین رو به صورت کامل با کیفیت و جدید کنید. فایل مود مدل مو ها به صورت جایگزینی قابل نصبه ، بعد از نصب مود میتونید به آرایشگاه بازی برید و موهای جدید رو پیدا کنید ، همچنین میتونید با استفاده از ترینر منیو انتخابش کنید.

برای نصب مود مدل مو برای فرانکلین به برنامه Open IV نیاز دارید که برای دانلود این برنامه میتونید روی همین متن کلیک کنید.

محل نصب مدل مو فرانکلین:

x64v.rpf > models > cdimages > streamedpeds_players.rpf > player_one

نصب مود مدل مو روی بازی Gta V پیچیدگی خاصی نداره و اگه تجربه کار با OpenIV رو داشته باشید میتونید به راحتی همه مدل موهارو نصب و استفاده کنید. اگه اطلاعاتی از نصب مود ندارید برای نصب این پک مدل مو یک ویدیو آموزشی به زبان فارسی رو براتون تهیه کردیم که میتونید با استفاده از اون همه مدل مو هارو زیر 1 دقیقه نصب کنید.

امتیاز 3.47 از 157 رای


 


توجه: گیمرهای عزیز با جواب دادن به کامنت های دوستانتان در زیر👇 هر پست علاوه بر اینکه آنها را برای رفع مشکلات نصب مود کمک میکنید خودتان نیز XP بدست آورده و از طریق صفحه "گیمرکلاب" آن را تبدیل به اعتبار کیف پول نمایید. همه ما باید از بازی کردن لذت ببریم ❤️

آپلود شده در سرور اختصاصی Rockstargame.ir
پسورد فایل زیپ : rockstargame.ir
کپی از لینک دانلود تنها با ذکر منبع مجاز است.
تاریخ انتشار پک : May 14, 2023

دیدگاهتان را بنویسید