اخبار و بررسی

بازی شاهکار Red Dead Redemption 2 برای پلتفرم PC تایید و تاریخ انتشار آن مشخص شد.

بلاخره بعد از کلی انتظار نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 تایید و اطلاعاتی از نسخه کامپیوتر این بازی منتشر شد.

امروز راک استار گیمز اعلام کرد که بازی Red dead redemption 2 در تاریخ 5 نوامبر (14 آبان) برای رایانه های شخصی (PC) منتشر میشود. همچنین پاداش های ویژه ای در بازی در اختیار پلیر هایی که بازی رو از Rockstargames Luncher خریداری کرده اند قرار میگیرد.

ظین اولین بازی از سری بازیهای Red dead است که در پلتفرم PC هم منتشر میشود. بازی Red dead redemption 2 روی PC دارای طیف وسیعی از پیشرفت گرافیکی و بهبودهای فنی نسبت به نسخه کنسولی را خواهد داشت. این پیشرفت ها در کنار ماموریت های جدید و Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts و اسلحه های جدید به بازی رنگ و بوی تازه ای میبخشد.

بازی Red dead Online روی PC شامل تمامی آپدیت ها و محتوای نسخه کنسولی میباشد. همچنین نقشه ها و لباس هایی برای استفاده در Red Dead Online را میتوان با پیش خرید کردن بازی در Rockstar Games Launcher از همان ابتدای بازی در اختیار داشت. Trader , Bounty Hunter و Collector برای بازیکنان PC در دسترس است.

بازی روی فروشگاه های Epic Games store, Greenman Gaming, the Humble Store, GameStop قابل خرید میباشد. نسخه استیم بازی Red Dead Redemption 2 در ماه دسامبر عرضه خواهد شد. با پیش خرید بازی 25 Gold را در بخش آنلاین صاحب میشوید.

 در آخر یاد آوری کنیم که بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ 26 اکتبر 2018 برای کنسول های PS4 و Xbox One عرضه شد

امتیاز 4.00 از 7 رای


 


توجه: گیمرهای عزیز با جواب دادن به کامنت های دوستانتان در زیر👇 هر پست علاوه بر اینکه آنها را برای رفع مشکلات نصب مود کمک میکنید خودتان نیز XP بدست آورده و از طریق صفحه "گیمرکلاب" آن را تبدیل به اعتبار کیف پول نمایید. همه ما باید از بازی کردن لذت ببریم ❤️

دیدگاهتان را بنویسید