ماد نقشه‌ها GTA V, مادهای Gta V, مودهای OIV بازی GTA V

دانلود مود مپ کامل بازی Gta Sa برای Gta V + ترافیک (به همراه ویدیو آموزش نصب فارسی)

مود نقشه بازی Gta Sa برای Gta V

شما در این مطلب میتونید نسخه کامل و بدون مشکل مپ بازی جی تی ای سن آندرس رو به صورت رایگان برای بازی GTA V مشاهده کنید ، برای دانلود مود نقشه Gta SA برای جی تی ای وی و مشاهده آموزش نصب در بازی Gta V با راکستارگیم همراه باشید.

با این که داستان بازی Gta V در لوس سانتوس روایت میشه اما کیه که با نسخه قبلی این نقشه یعنی مپ بازی Gta Sa خاطره نداشته باشه و نخواد همون مپ رو با گرافیکی بالاتر تو بازی Gta V خودش تجربه کنه ؟

دوست دارید با فرانکلین تو  همون محله گرو استریت قدیمی ی دوری بزنید؟ با نصب این مود روی بازی Gta V مپ کامل Gta SA در کنار مپ اصلی بازیتون قرار میگیره که با استفاده از ی پل که داخل تصاویر میبینید میتونید به اون مپ سفر کنید.

بعد از نصب مود نقشه جی تی ای سن آندرس روی بازی جی تی ای وی علامتی روی مپ بازیتون ظاهر میشه که شمارو سوار هواپیما میکنه و داخل مپ Gta sa فرود میاره همچنین به همین روش میتونید به مپ اصلی Gta V برگردید پس راه ورود به مپ Gta sa فقط ی جاده نیست و به عنوان مسافر هم میتونید به اونجا برید یا با ترینر منیو تلپورت کنید.

دو فایل در پوشه مودی که دانلود میکنید وجود داره ، فایل San Andreas North West کل مپ Gta sa رو روی بازی شما نصب میکنه اما NPC داخل اون وجود نداره اما فایل دیگه ای به اسم San Fierro & Las Venturas هست که فقط بخش بالایی مپ رو برای شما نصب میکنه با این تفاوت که گرافیک بهتری داره و پر از آدم و ترافیکه ، فایل Timecycle هم برای افزایش فریمه یعنی اگه با نصب این مود افت فریم شدیدی داشتید این فایل میتونه تا حدودی مشکل شمارو برطرف کنه.

این مپ در صورتی که وارد اون نشید لود نمیشه یعنی اگه داخل مپ اصلی Gta V باشید هیچ افت فریم یا سنگینی از نصب این مپ ایجاد نمیشه و وقتی به اون تلپورت میکنید تا از پل به اون نزدیک میشید بازی به صورت اتوماتیک مپ رو لود میکنه که باعث میشه مصرف رم بازی الکی بالا نره.

فولدری به اسم Uninstaller داخل فایل مود وجود داره که به شما کمک میکنه به راحتی و تو چند ثانیه این مود رو از بازیتون حذف کنید اما همچتان پیشنهاد میشه که اگه داخل بازیتون مود های زیادی نصب دارید برای جلوگیری از مشکل حتما از فایل های اصلی بازیتون بکاپ تهیه کنید، روشی برای بکاپ گیری سریع وجود داره که داخل باکس دانلود میتونید مشاهده کنید.

برای نصب مود مپ Gta Sa روی Gta V به برنامه Open IV نیاز دارید که برای دانلود این برنامه میتونید روی همین متن کلیک کنید.

نصب مود مپ Gta Sa روی Gta V پیچیدگی خاصی نداره چون فرمت فایل های این مود به صورت OIV هست که به صورت اتوماتیک با ستاپ و OpenIV نصب میشه اما نکاتی راجب گیم کانفیگ و مود های Addon وجود  داره که بهتره ویدیو آموزشی فارسی که براتون تهیه کردیم رو ببینید تا برای نصب این مود به مشکل نخورید با این حال آموزش متنی هم قرار گرفته که میتونید به این صورت هم نصب کنید.

آموزش نصب مپ بازی Gta Sa روی Gta V

برنامه Open IV رو باز کنید ، از بخش File، روی گزینه Edit Mode کلیک کنید و Yes رو بزنید.

از منوی بالا روی Tools و بعد روی ASI Manager کلیک کنید و همه گزینه هارو Install کنید.

بعد از دانلود مود فایل San Andreas North West رو داخل برنامه Open IV بکشید و روی پوشه مود نصب کنید.

برای نصب بخش بالایی مپ که دارای ترافیک هست باید فایل San Fierro & Las Venturas به همین صورت نصب کنید اما توجه کنید که باید قبلش از پوشه Uninstaller فایل قبلی که نصب کردید رو پاک کنید یعنی هردو فایل رو همزمان روی بازی نداشته باشید.

برای اجرای این مود روی بازی به گیم کانفیگ نیاز دارید ، برای نصب گیم کانفیگ اینجا کلیک کنید.

(پیشنهاد میکنیم برای راحتی بیشتر در نصب مود از ویدیو آموزشی استفاده کنید تا به مشکل نخورید)

 

امتیاز 3.17 از 41 رای


         پسورد فایل زیپ : rockstargame.ir
        کپی از لینک دانلود تنها با ذکر منبع مجاز است.
        تاریخ انتشار مود : 17.03.2020

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید