مادهای GTA SA, وسایل نقلیه GTA SA

دانلود مود قطار Train ES44AC Norfolk Southern برای Gta sa

مود قطار Gta Sa

شما در این مطلب میتونید مود قطار EMD GE ES44AC Norfolk Southern Fictional رو برای بازی Gta Sa مشاهده کنید ، برای دانلود مود قطار Norfolk Southern Fictional و مشاهده آموزش نصب در بازی Gta San Andreas با راکستارگیم همراه باشید.

مود های مختلفی برای بازی Gta sa مثل مود های وسایل نقلیه ، لباس ، نقشه ها و … ولی یکی از مهم ترین بین همه سری مود های بازی Gta sa مود های وسایل نقلیه هستند که طرفدار های بسیار زیادی در سراسر دنیا دارند . یکی از وسایل نقلیه ای که می تونه برای کاربران مورد توجه واقع بشه قطار است ، این وسیله نقلیه غول پیکر می تونه برای کاربران بسیار جذاب باشه. این مود توسط کاربران توانسته نمره 8 رو از 10 بگیره .

نظرت با این مودهای ویژه و خاص سایت چیه؟ امتحانشون کن 😍

این مادها دارای آموزش ویدئویی اختصاصی هستند و مختص به سایت ما www.RockStarGame.ir می‌باشند و روند آماده‌سازی پکیجینگ هرکدوم توسط خودما انجام شده. ✌

مود قطار ES44AC توسط شخص Fernando33 برای بازی gta sa در دسترس کاربران قرار گرفته است . مود قطار جدید کمک میکنه تا شهر در این بخش ظاهر جدیدی به خودش بگیره ، درواقع  قطاری که در ریل ها در حال حرکت است رو عوض کنه.

آموزش نصب : با استفاده از IMG Editor  فایل های freight.dff و freight.txd رو در فایل Gta3.img بازیتون جایگزین کنید.

امتیاز 3.49 از 51 رای


 


توجه: گیمرهای عزیز با جواب دادن به کامنت های دوستانتان در زیر👇 هر پست علاوه بر اینکه آنها را برای رفع مشکلات نصب مود کمک میکنید خودتان نیز XP بدست آورده و از طریق صفحه "گیمرکلاب" آن را تبدیل به اعتبار کیف پول نمایید. همه ما باید از بازی کردن لذت ببریم ❤️

               آپلود شده در سرور اختصاصی Rockstargame.ir
               پسورد فایل زیپ : rockstargame.ir
            تاریخ انتشار مود :26.10.2020

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید