مادهای Gta V, مود گرافیک GTA V

دانلود مود گرافیکی QuantV 2.1.6 برای بازی Gta V (به همراه آموزش نصب فارسی)

دانلود رایگان مود گرافیک QuantV

شما در این مطلب میتونید نسخه کامل مود گرافیکی QuantV رو به صورت رایگان برای بازی GTA V مشاهده کنید ، برای دانلود مود گرافیک QuantV و مشاهده آموزش نصب در بازی Gta V با راکستارگیم همراه باشید.

مود گرافیک QuantV مثل NVE یا Redux مود سنگین و پر حجمی نیست اما تاثیری که روی محیط ها ، آسمون و ابر های بازی میزاره واقعا چشمگیر و زیباست. حتی اگه سیستم متوسطی هم داشته باشید باز هم میتونید از ماد گرافیکی QuantV برای بازی جی تی ای وی تون استفاده کنید و ازش لذت ببرید. رای دانلود مود گرافیکی NVE روی همین متن کلیک کنید.

بعد از نصب مود گرافیکی QuantV روی بازی Gta V شما میتونید تغییر رو بیشتر در بخش آب و هوا و اتمسفر شهر حس کنید ، اگه مثلا از ری شیدی مثل CMR Realistic استفاده کنید ماجرا کاملا عوص میشه و بازی خوش رنگ تر به نظر میاد .

در کل استفاده از Reshade روی این مود گرافیک واجبه فقط باید توجه کنید که ری شید مخصوصی که برای این مود گرافیک تنظیم شده رو استفاده کنید ،ری شید های زیادی هست که میتونید مخصوص مود گرافیک QuantV دانلود و روی بازی Gta V خودتون اعمال کنید.

خوبی ماد گرافیک QuantV اینه که با این که بازی ی ارتقاء‌ گرافیکی مناسبی پیدا میکنه با این حال اگه منوی QuantV رو دستکاری کنید میتونید در کنار بهبود گرافیک فریم بیشتری هم بگیرید. بخاطر همین موضوع میتونید با خیال راحت حتی روی سیستم های متوسط و ضعیف هم استفاده کنید.

در کنار مود QuantV میتونید از ENB های مختلفی استفاده کنید که میتونه به گرافیک بازی کمک کنه ، مثلا میشه از ENB مود گرافیکی NVE هم استفاده کرد که تاثیر خیلی خوبی داره.

مود QuantV یک منو هم داره که میشه تنظیماتی رو اعمال کرد تا بهترین حالتی که دوست دارید رو پیدا کنید ، میتونید کیفیت سایه ها و نور پردازی رو افزایش بدید یا این که کاهش بدید تا اگه سیستم ضعیفی دارید فریم بیشتری بگیرید.

برای نصب مود گرافیکی QuantV به برنامه Open IV نیاز دارید که برای دانلود این برنامه میتونید روی همین متن کلیک کنید.

نصب مود گرافیکی QuantV روی بازی Gta V پیچیدگی خاصی نداره اما ی سری نکات مهم داره که چون ممکنه شما رو سردرگم کنه ، میتونید از ویدیو آموزشی که در یوتیوب قرار دادیم استفاده کنید تا موقع نصب و اجرای بازی Gta V بعد از نصب مود گرافیک QuantV به مشکلی بر نخورید.

در کنار آموزش نصب ی ویدیو دیگه هم درباره این که دقیقا چجوری باید از طریق منوی QuantV به گرافیک مناسب برسیم هم قرار دادیم تا بتونید به بهترین حالت ممکن برسید. در ادامه میتونید لینک دانلود مود گرافیک QuantV رو مشاهده کنید.

امتیاز 3.39 از 161 رای


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید