دانلود ماد

با دانلود انواع ماد برای بازی های مختلف بازی خود را لذت بخش تر کنید ، در گذاشتن مادها روی انواع ورژن GTA تمرکز داریم اما دیگر بازی ها را نیز شامل خواهد شد. برای ورود کلیک کنید

بررسی و اخبار بازی ها

آخرین خبرهای دنیای گیم و بررسی بازی هایی که منتشر میشن یا آپدیت هایی که از این بازی ها میاد رو میتونید در این بخش ببینید ، سعی شده با طراحی متفاوت و حرفه ای این قسمت سایت رو لذت بخش تر کنیم.

انجمن مشکلات گیمینگ

همه ی ما برای اجرای برخی از بازی ها به مشکل خوردیم و برای رفع خیلی از این مشکلات به کمک دوستانمون نیاز داریم، پس بهتره توی انجمن با دوستامون در میون بذاریم تا کمکمون کنن.

فروشگاه اکانت بازی ها

شما با خرید اکانت هایی که در سایت قرار میگیرند میتوانید با قیمت فوق العاده ای معروف ترین بازی های سطح اول دنیا را تجربه کنید، به فروشگاه راک استار گیم حتما سر بزنید.

نظر سنجی های تخصصی و بخش رای گیری

ما صفحه ای اختصاصی برای نظرسنجی تدارک دیدیم و با سوالات جذاب، شما را به رای دادن و حمایت از علایق گیمینگ خودتون دعوت میکنیم. شما از نتایج رای گیری ها برای انتخاب بهتر میتونید استفاده کنید.

گالری ویدئو و گیم پلی

دیدن گیم پلی بازی ها لذت مخصوص به خودش رو داره ، ما داخل سایت بخش ویدئو رو تدارک دیدیم تا گیم پلی یا تریلر بازی های روز دنیا رو اونجا بتونید ببینید. به زودی هم میتونید ویدئوی خودتون رو اونجا بذارید.

Default Title

طراحی سایت مایند لاین Vestibulum ante mauris, laoreet non tempus quis, vehicula nec massa.Cras consequat cursus sem ac ultrices.

پوشش ویدئویی

گیم پلی و تریلرها را در بخش ویدئو در سایت میتوانید مشاهده کنید تا با بازی های مختلف بیشتر آشنا شوید

ورود به بخش ویدئو ها

اخبار بازی ها

پوشش خبری بازی ها در محیط و قالبی با اطلاعات کامل به بررسی دقیق هر بازی میپردازیم.

اخبار بازی ها

دانلود مود

با ورود به بخش مطالب سایت انواع مودها را دانلود کنید و با کمک آموزشی که برای هر کدام از مودها گذاشته شده آن ها را به راحتی نصب نمایید.

ورود به بخش دانلود مود

فروشگاه اکانت بازی

فروشگاه فروش اکانت های انواع بازی در سایت راک استار گیم با قیمت های رقابتی.

ورود به فروشگاه

انجمن مشکلات گیمینگ