مادهای Gta V, مادهای متفرقه GTA V, وسایل نقلیه GTA V

دانلود مود دریفت کشیدن حرفه ای در Gta V | بهترین هندلینگ دریفت برای جی تی ای وی

دانلود هندلینگ دریفت برای Gta V

شما در این مطلب میتونید یکی از بهترین هندلینگ های دریفت که برای بازی Gta V وجود داره رو مشاهده کنید ، برای دانلود مود دریفت زدن و مشاهده آموزش نصب در بازی Gta V با راکستارگیم همراه باشید. همین اول باید اشاره کنیم که این مود دریفت برعکس مود LSDrift که رسما هیچ کاربردی نداشت نیست و شما با نصب این هندلینگ روی ماشین های بازیتون میتونید در حد ی بازی ریسینگ دریفت بزنید.

درواقع این نوع مود به صورت کد جایگزین کد های هندلینگ قبلی ماشین مورد نظرتون میشه و نه خبری اس فایل اسکریپته نه چیز دیگه ای ، حتی شما به اسکریپت هوک ها هم نیازی ندارید. یجورایی باید از فیزیک فوق العاده ای که راکستابر برای بازی Gta V طراحی کرده ممنون باشیم که میشه فقط با تغییر ی سری کد حالت دریفت رو به ماشین های بازی اضافه کرد که به خوبی هم کار میکنه.

برای نصب هندلینگ باید به ماشینی که انتخاب میکنید هم دقت کنید ، بهتره  بدنه ماشین یکم پهن باشه تا ماشین چپ نکنه ، هرچند این هندلینگ روی همه ماشین ها حتی اتوبوس و کامیون هم جواب میده ولی قطعا انتخاب ماشین توی کنترل کردنش هم تاثیر داره.

نظرت با این مودهای ویژه و خاص سایت چیه؟ امتحانشون کن 😍

این مادها دارای آموزش ویدئویی اختصاصی هستند و مختص به سایت ما www.RockStarGame.ir می‌باشند و روند آماده‌سازی پکیجینگ هرکدوم توسط خودما انجام شده. ✌

یجورایی با نصب هندلینگ دریفت ، چند تا ماشین خفن و ی مپ مخصوص دریفت میشه ساعت ها سرگرم شد ، مخصوصا برای کسایی که به دریفت زدن علاقه دارن و ازش لذت میبرن ، با نصب مود گرافیک ، چند تا HUD رسما دیگه نمیشه تشخیص داد که دارین Gta V بازی میکنید .

در کل این مود رو به گیمر هایی که به بازی های ریسینگ مخصوصا دریفت کشیدن علاقه دارن پیشنهاد میکنم چون همونطور که گفتم به شدت سرگرم کنندست و میشه حسابی ازش لذت برد.

نکته مثبتی که این مود داره اینه که میشه برای هر ماشین جداگانه هندلینگ نصب کرد ، یعنی با نصب این مود همه ماشین ها حالت دریفت پیدا نمیکنن و دقیقا به انتخاب خودتونه که چه ماشینی رو برای نصب هندلینگ دریفت انتخاب کنید.

از طرفی این حالت مود هندلینگ برای بازی Gta V هم روی ماشین های Replace یعنی ماشین های خود بازی به خوبی کار میکنه هم روی ماشین های Addon که شما به صورت جداگانه روی بازیتون نصب کردید ، در کنار این که میتونید روی هر ماشینی که دارید یعنی چه ریپلیس چه ادآن هندلینگ دریفت رو نصب کنید ، نصب هندلینگ روی ماشین ها به شدت آسونه و یک دقیقه هم زمان نمیبره ، فقط به یکم دقت نیاز داره که کد ها جابه جا نشه.

برای نصب هندلینگ دریفت به برنامه Open IV نیاز دارید که برای دانلود این برنامه میتونید روی همین متن کلیک کنید.

برای نصب این مود یعنی مود هندلینگ دریفت روی ماشین های Gta V دو ویدیو تهیه کردیم تا به راحتی بتونید روی هر ماشینی که دوست دارید این هندلینگ رو نصب کنید ، یک ویدیو برای نصب هندلینگ روی ماشین های Replace و دیگری روی ماشین های Addon هست که با مشاهده این دو ویدیو میتونید سریع هندلینگ رو روی ماشین های مورد نظرتون نصب و استفاده کنید.

امتیاز 3.56 از 310 رای


 


توجه: گیمرهای عزیز با جواب دادن به کامنت های دوستانتان در زیر👇 هر پست علاوه بر اینکه آنها را برای رفع مشکلات نصب مود کمک میکنید خودتان نیز XP بدست آورده و از طریق صفحه "گیمرکلاب" آن را تبدیل به اعتبار کیف پول نمایید. همه ما باید از بازی کردن لذت ببریم ❤️

مطالب مرتبط

1 دیدگاه برای مطلب “دانلود مود دریفت کشیدن حرفه ای در Gta V | بهترین هندلینگ دریفت برای جی تی ای وی

  1. mz گفت:

    عالی وقتی داشت پلی میدادم یهو اهنگ توکیو دریفت پخش شد تو خونمون و خی لی خفن شده بود بازم ممنون

دیدگاهتان را بنویسید