ماد Cyberpunk 2077, مادهای پیشنیاز و بهینه‌ساز سایبرپانک

دانلود مود Cyber Engine Tweaks پیشنیاز مودها و بهینه ساز بازی CyberPunk 2077

مود Cyber Engine Tweaks (سایبر انجین توییک)

بازی سایبرپانک نیازی به توضیح و معرفی ندارد و همه ما با این بازی آشنا هستیم. همانطور که میدانید در ابتدای عرضه این بازی و بعد از سالها انتظار و تاخیر CD Project Red در انتشار آن،‌ این بازی با باگ‌های فراوان عرضه شد و چندین گیگ آپدیت بعد از انتشار هم نتوانست آنچنان که باید دردی دوا کند.

به هر حال دنیای مادینگ بازی ها همیشه داغ بوده و هست و به دنیای بازی ها رنگ و روی تازه ای میبخشد. در اینجا مودی رو برای دانلود قرار دادیم که با آن میتوانید راه ورود دیگر مودهای سایبرپانک را به گیم باز کنید و بهینه سازی‌های زیادی را برای بازی و کارت گرافیک خود انجام دهید.

لازم به ذکر است نصب مود زاویه دید سوم شخص به این مود نیاز داشته و شما باید از ورژن ۱.۸.۳ استفاده نمایید تا مود بتواند اجرا شود.

با کمک مراحل زیر میتوانید این مود پیشنیاز بازی Cyberpunk2077 به نام Cyber Engine Tweaks را نصب کنید.

آموزش نصب مود Cyber Engine Tweaks

  • از فایل بازی خود و یا فولدری که درگیر نصب مود میشود بک آپ تهیه نمایید
  • فایل دانلود شده را از حالت زیپ خارج کرده و محتویات آن را در مسیر نصب بازی کپی پیس نمایید ، مود به همین راحتی نصب می‌گردد!
  • با زدن دکمه ~ میتوانید دیگر مودهای نصب شده سایبرپانک را با این مود مدیریت کنید.
  • توجه داشته باشید هنوز اطلاعاتی از طرف سازنده مود در مورد شرایط آپدیت بازی به همراه مود گفته نشده، اما مشکلی وجود نخواهد داشت و ممکن است که نیاز به نصب مجدد مود یا آپدیت آن باشد. در هر صورت شما باید از فایل های بازی بک آپ داشته باشید و مسئولیت نصب مودها کاملا بر عهده خودتان می‌باشد. این مود بر روی ورژن 1.06 تست و اجرا شده است.

ورژن ماد : 1.8.4

برای ماد سوم شخص به ورژن 1.8.3 این مود نیاز دارید

توجه داشته باشید که اخیرا آپدیت هایی برای این مود ارائه شده است که در مراحل اولیه تست ما به درستی عمل نکرد. به محض موفقیت آمیز بودن تست ها روی سایت قرار خواهند گرفت. همچنین آپدیت اخیر بازی سایبرپانک یعنی ورژن 1.1 دارای باگ های عجیبی بوده و تا زمان استیبل شدن آن نمیتوان مودهای این ورژن را تست و اجرا کرد.

 

امتیاز 3.19 از 86 رای


 


توجه: گیمرهای عزیز با جواب دادن به کامنت های دوستانتان در زیر👇 هر پست علاوه بر اینکه آنها را برای رفع مشکلات نصب مود کمک میکنید خودتان نیز XP بدست آورده و از طریق صفحه "گیمرکلاب" آن را تبدیل به اعتبار کیف پول نمایید. همه ما باید از بازی کردن لذت ببریم ❤️

دیدگاهتان را بنویسید