شرایط و قوانین بخش فروشگاه :

 

 

۱- تحویل اکانت خریداری شده بین ۱ تا ۸ ساعت از طریق تلگرام یا ایمیل ثبت نامی شما صورت میگیرد.   دلیل تحویل با تاخیر ، مطمئن شدن از سلامت اکانت میباشد.

۲- اکانت ها معمولا تا زمان مشخصی شامل گارانتی میشود و این زمان در صفحه توضیحات محصول ذکر شده است ، اگر مشکلی برای اکانت به وجود بیاید طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت اکانت دیگری تقدیم شما خواهد شد.

۳- هنگام خرید به مدت زمان ضمانت اکانت توجه کنید بعد از پایان زمان ضمانت در صورت بروز مشکل سایت هیچ مسئولیتی در قبال محصول شما ندارد.

۴- از لحظه دریافت اطلاعات محصول تا فعال سازی اگر با مشکلی مواجه شدید میتوانید از پشتیبانی کمک بگیرید تا مشکلتان را برطرف نماییم.

۵- امکان بک خوردن اکانت ها در صورت استفاده نادرست مانند (دستکاری تنظیمات ، پیام دادن به فرند ها و…) بالا تر میرود ، برای نگهداری بیشتر اکانت فقط بازی کنید 🙂

 

 

قوانین و توضیحات مربوط به مود بازی ها :

 

 

۱- تمام مود هایی که برروی سایت قرار میگیرند توسط تیم ادمین های ما تست شده و به درستی اجرا میشوند ، و برای اطمینان بیشتر قبل از آپلود با آنتی ویروس اسکن شده تا مشکلی برای شما گیمر های عزیز پیش نیاید.

۲- پست هایی که در سایت گذاشته میشوند معمولا دارای یک بخش آموزش نصب هستند که سعی شده با توضیح ساده آموزش داده شوند ، با این حال هر مشکلی که در نصب و اجرای مود داشتید با پشتیبانی بخش مود ها T.me/Rockstarhelp ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را مطرح کنید ، تا جایی که بتوانیم شما را راهنمایی میکنیم تا از بازی نهایت لذت رو ببرید 🙂

۳- کپی از مطالب سایت با ذکر منبع و لینک سایت مانعی ندارد.